Zeynep Ümit Altınsoy

Zeynep Ümit Altınsoy

1968 yılında doğdu. İlk, orta ve lise tahsilini Konya’da bitirdikten sonra Selçuk Üniversitesi Hukuk Fakültesine giren Altınsoy, 1988 yılında mezun oldu.

1989-1992 yılları arasında Adli Yargı Hakim Adayı ve Hakim olarak Mardin’de görev yaptı. 1997-1998 yıllarında Konya Sosyal Güvenlik Kurumu bünyesinde Avukat olarak hizmette bulundu. 2000 yılında Selçuklu Belediyesi’nde avukat olarak göreve başladı. 2004 yılında Hukuk İşleri Müdürü olarak atandı ve bu görevi 2015 yılına kadar sürdürdü. Eş zamanlı olarak 2010 yılından itibaren Teftiş Kurulu Müdürlüğü görevini de yürüttü. 2015 yılında Başkan Yardımcılığı görevine atanan Altınsoy, evli ve üç çocuk annesidir.

Murat Can

Murat Can

Murat Can 1970 Konya doğumludur. İlk, orta ve lise eğitimlerini sırayla İnkılap İlkokulu, Karma Ortaokulu ve Gazi Lisesi'nde tamamlamıştır.

Atatürk Üniversitesi Ziraat Fakültesi mezunudur. 

1994 yılında Büyükşehir Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü'nde göreve başlamıştır. Sonrasında Karatay Belediyesi'nde başkan yardımcılığı görevini üstlenmiştir.

2007 yılında devlet memurluğu görevinden çekilerek 2011 yılına kadar yurtdışında çeşitli şirketlerde yönetim kurulu başkan vekilliği gibi görevleri üstlenmiştir.

2011 yılında Selçuklu Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürü oalrak görev ataması yapılmıştır.

2016 yılında Selçuklu Belediyesi'nin Başkan Yardımcılığı görevine getirilmiştir.

Çok sayıda sivil toplum kuruluşlarında üyelikleri ve ya genel merkez ve Konya şubesi kurucu yönetim kurulu üyelikleri vardır.

Mehmet Ali ÇAKAR

Mehmet Ali ÇAKAR

1963 yılı Akseki'de doğan Çakar, İlk, Orta ve Lise öğrenimini Konya'da tamamlayıp A.Ö.F Sosyal Bilimler Bölümü'nden mezun oldu.

1986 yılında Konya Belediyesi Emlak Servisi ile memuriyete başlayıp 1989 yılında Büyükşehir Belediyesi yasası ile kurulan Selçuklu İlçe Belediyesi'nde çeşiti kademelerde görev yapmış, bu görevlerin yanı sıra halen spor kulubü yöneticiliği ve ASKF Genel Sekreterliği görevlerini yürütmektedir. Mehmet Ali ÇAKAR evli ve 2 çocuk babasıdır.


SİM
Kent Konseyi
SEDEP
Sille
Gevale Kalesi
Selçuklu Çocuk
Konya Okuyor
Bunun Adı Aşk
Belediyespor
Kelebek Bahçesi
SOBE
Gençlik Meclisi