Ayhan GÜRBÜZER

Ayhan GÜRBÜZER

1974 yılında Konya’da doğdu. Nesrin ve Ayşegül Kardeşler İlkokulu, Karma Ortaokulu ve Konya Gazi Lisesi’nden mezun oldu. Selçuk Üniversitesi Ziraat Fakültesini bitirdi.

Bir süre özel sektörde kontrol mühendisi olarak çalıştı. Vatani görevini 273. Dönem Asteğmen olarak yerine getirdi. Konya Büyükşehir Belediyesinde kontrol mühendisi olarak çalıştı. 2002 yılında Dış Ticaret Müsteşarlığında Standardizasyon Denetmen Yardımcısı olarak göreve başladı. 2005’te yapılan sınavlarda başarılı olarak Standardizasyon Denetmenliğine atandı. Yurdun çeşitli bölgelerinde görev yaptı. Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesinde Kamu Yönetimi, Anadolu Üniversitesinde Adalet MYO eğitimlerini tamamladı. Selçuk Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü Bahçe Bitkileri ve Sosyal Bilimler Enstitüsü Kamu Yönetimi alanlarında yüksek lisans derecelerini aldı. 2009 yerel seçimlerinden sonra Selçuklu Belediyesinde 6 yıl Başkan Yardımcılığı görevinde bulundu. 2015’te Dış İlişkiler Müdürlüğüne atandı. Uluslararası kuruluşlara üyelik, yurtdışı kardeş şehir ilişkilerinin kurulması ve yürütülmesi konularında faaliyetlerde bulundu, kamu kurum ve kuruluşları ile ortak hizmet projeleri yürüttü. Evli ve 3 çocuk babası olan Gürbüzer temel düzeyde Arapça ve Orta düzeyde İngilizce bilmektedir.

Mehmet Ali ÇAKAR

Mehmet Ali ÇAKAR

1963 yılı Akseki'de doğan Çakar, İlk, Orta ve Lise öğrenimini Konya'da tamamlayıp A.Ö.F Sosyal Bilimler Bölümü'nden mezun oldu.

1986 yılında Konya Belediyesi Emlak Servisi ile memuriyete başlayıp 1989 yılında Büyükşehir Belediyesi yasası ile kurulan Selçuklu İlçe Belediyesi'nde çeşitli kademelerde görev yapmış, bu görevlerin yanı sıra halen spor kulubü yöneticiliği ve ASKF Genel Sekreterliği görevlerini yürütmektedir. Mehmet Ali ÇAKAR evli ve 2 çocuk babasıdır.

Mehmet İNANÇLI

Mehmet İNANÇLI

1976 yılında Konya’da doğan İnançlı İlk, Orta ve Lise öğrenimini Konya’da tamamlayıp Niğde Üniversitesi Mühendislik Mimarlık Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü'nden 2000 yılında mezun oldu.

Yüksek Lisans eğitimini Bahçeşehir Üniversitesi'nde tamamlayan İnançlı 2004 yılında Selçuklu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü'nde İnşaat Mühendisi olarak göreve başladı. 2014-2019 yılları arasında Fen İşleri Müdürü olarak görev yapan İnançlı evli ve iki çocuk babasıdır.


SİM
Kent Konseyi
SEDEP
Sille
Gevale Kalesi
Selçuklu Çocuk
Konya Okuyor
Bunun Adı Aşk
Belediyespor
Kelebek Bahçesi
SOBE
Gençlik Meclisi