Ahmet Furkan Kuşdemir

Ahmet Furkan Kuşdemir

Ahmet Furkan Kuşdemir 1977 yılı Konya doğumludur. İlöğretim hayatını Mahmut Sami Paşa İlkokulu'nda tamamlamıştır.

Ortaöğretim ve lise eğitimini Elmas Lisesi'nde tamalamıştır.

2001 yılında Afyon Kocatepe Üniversitesi'nden Harita Mühendisliği Bölümü'nden mezun olmuştur.

2003 yılında Konya Büyükşehir Belediyesi İmar Daire Başkanlığı'nda mühendis olarak çalışmaya başlayan Ahmet Furkan Kuşdemir 2013 yılında da Selçuklu Belediyesi Başkan Yardımcılığı görevine atanmıştır.

Ahmet Furkan Kuşdemir iyi derecede ingilizce bilmekte ve evli, iki çocuğu bulunmaktadır. 

Ali Ziya Yalçınkaya

Ali Ziya Yalçınkaya

1973 yılında Konya’da doğan Yalçınkaya, İnkılap İlkokulu, Karma Ortaokulu ve Gazi Lisesi’ ndeki eğitiminin ardından 1995 yılında Selçuk Üniversitesi Eğitim Fakültesi Matematik Bölümünden mezun oldu.

1995-1997 yılları arasında Bingöl İli Karlıova İlçesi’nde matematik öğretmeni olarak görev yaptıktan sonra askerlik hizmetini 1998 yılında Ağrı/Patnos’ta Yedek Subay olarak tamamladı. 1998-2014 yılları arasında çeşitli eğitim kurumlarında eğitimci ve yönetici olarak görev yapan Yalçınkaya İngilizce biliyor. 

Ahmet Pekyatırmacı

Ahmet Pekyatırmacı

1971 yılında Konya'da doğdu. 19 Mayıs İlkokulu ve Konya İmam Hatip Lisesini bitirdikten sonra Selçuk Üniversitesi Mühendislik Mimarlık Fakültesi İnşaat Mühendisliği bölümünden 1993 yılında mezun oldu.

 1994 - 1995 yıllarında Polatlı Topçu ve Füze okulu Yedek Subay eğitiminde sonra Edirne/Keşan 102.Topçu Alayında Yedek Subay olarak vatani hizmetini tamamladı. 1995 yılında başladığı iş hayatında 2001 yılına kadar değişik şirketlerde kurucu ortak ve şirket müdürü olarak, 2001 yılında sonra da kendine ait olan şahıs şirketinde devam etti. Bugüne kadar hem inşaat taahhüt hizmeti  ile hem de sektörde yer alan ulusal ve uluslararası şirketler temsilciliği ve uygulayıcı bayiliğini üstlenerek Konya ilinde bulunan pek çok önemli inşaat yapım projesinde yer aldı. Halen mühendislik hizmetlerine şahıs firması olarak devam etmektedir. 2009 yılında yapılan yerel seçimlerde Selçuklu Belediyesi Meclis Üyeliğine seçilen PEKYATIRMACI, 2014 yerel seçimlerinde 2. dönem Selçuklu Belediyesi Meclis Üyeliği yanında Konya Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyeliği görevini de üstlendi. Aralık 2014 tarihinden itibaren Selçuklu Belediyesi Meclis Üyesi olarak Başkan Yardımcılığı görevini atandı. Evli ve 2 çocuk babası olup Arapça ve İngilizce bilmektedir. Öğrenim faaliyetlerinin her dönemde sürdürülmesi gerektiğine inanan PEKYATIRMACI 2012 yılında başladığı Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Sosyoloji Bölümünde 2. lisans öğrenimine halen devam etmektedir.

Şükrü Koyuncu

Şükrü Koyuncu

1982 yılında Konya’da doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini Konya’da tamamladı. Anadolu Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümünden 2005 yılında mezun oldu.

 Daha sonra Selçuk Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Anabilim Dalında Halkla İlişkiler Yüksek Lisans Programını tamamladı. Özel sektörde çeşitli alanlarda iş hayatına devam etti. 2011 yılında Selçuklu Belediyesi Özel Kalem Müdürlüğüne atandı. 2015 yılında Başkan Yardımcılığı görevine getirilen Koyuncu, İngilizce bilmektedir, evli ve üç çocuk babasıdır.

Zeynep Ümit Altınsoy

Zeynep Ümit Altınsoy

1968 yılında doğdu. İlk, orta ve lise tahsilini Konya’da bitirdikten sonra Selçuk Üniversitesi Hukuk Fakültesine giren Altınsoy, 1988 yılında mezun oldu.

1989-1992 yılları arasında Adli Yargı Hakim Adayı ve Hakim olarak Mardin’de görev yaptı. 1997-1998 yıllarında Konya Sosyal Güvenlik Kurumu bünyesinde Avukat olarak hizmette bulundu. 2000 yılında Selçuklu Belediyesi’nde avukat olarak göreve başladı. 2004 yılında Hukuk İşleri Müdürü olarak atandı ve bu görevi 2015 yılına kadar sürdürdü. Eş zamanlı olarak 2010 yılından itibaren Teftiş Kurulu Müdürlüğü görevini de yürüttü. 2015 yılında Başkan Yardımcılığı görevine atanan Altınsoy, evli ve üç çocuk annesidir.

Murat Can

Murat Can

Murat Can 1970 Konya doğumludur. İlk, orta ve lise eğitimlerini sırayla İnkılap İlkokulu, Karma Ortaokulu ve Gazi Lisesi'nde tamamlamıştır.

Atatürk Üniversitesi Ziraat Fakültesi mezunudur. 

1994 yılında Büyükşehir Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü'nde göreve başlamıştır. Sonrasında Karatay Belediyesi'nde başkan yardımcılığı görevini üstlenmiştir.

2007 yılında devlet memurluğu görevinden çekilerek 2011 yılına kadar yurtdışında çeşitli şirketlerde yönetim kurulu başkan vekilliği gibi görevleri üstlenmiştir.

2011 yılında Selçuklu Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürü oalrak görev ataması yapılmıştır.

2016 yılında Selçuklu Belediyesi'nin Başkan Yardımcılığı görevine getirilmiştir.

Çok sayıda sivil toplum kuruluşlarında üyelikleri ve ya genel merkez ve Konya şubesi kurucu yönetim kurulu üyelikleri vardır.

Hasan Görgülü

Hasan Görgülü

Konya Cihanbeyli doğumludur. 1998 yılında Selçuk Üniversitesi Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümünden mezun oldu.

2012 yılında Bahçeşehir Üniversitesi Kentsel Ulaştırma Sistemlerinde yüksek lisans çalışmasını tamamladı. Halen KTO Karatay Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü İşletme Anabilim Dalında doktora lisans programına devam etmektedir.

2008-2014 yılları arasında Selçuklu Belediyesinde çeşitli müdürlüklerde idarecilik görevlerinde bulundu. 2014 Yerel Seçimlerinden sonra Meram Belediyesine Başkan Yardımcısı olarak atandı. Yaklaşık iki yıl görev yaptıktan sonra tekrar Selçuklu Belediyesine döndü. Evli ve 3 çocuk babasıdır.


SİM
Kent Konseyi
SEDEP
Sille
Gevale Kalesi
Selçuklu Çocuk
Konya Okuyor
Bunun Adı Aşk
Belediyespor
Kelebek Bahçesi
SOBE
Gençlik Meclisi