AHMET FURKAN KUŞDEMİR

AHMET FURKAN KUŞDEMİR

1977 Yılında Konya'da doğdu. İlk Öğrenimini Mahmut Paşa İlköğretim okulunda, Orta ve Lise eğitimini Elmas Kolejinde tamamladı. Afyon Kocatepe Üniversitesi Mühendislik Mimarlık Fakültesi Harita Mühendisliği bölümünü 2001 Yılında tamamladı.

 2001 - 2003 yılları arasında Askerlik hizmetini Yedek subay olarak yerine getirdi. 2003 yılından itibaren Konya Büyükşehir Belediyesi İmar ve Şehircilik Dairesi Başkanlığı bünyesinde Harita Mühendisi olarak görev yaptı. 2013 yılında Selçuklu Belediye Başkan Yardımcısı olarak göreve başladı. Evli ve iki çocuk babası olan Kuşdemir ingilizce bilmektedir.

ALİ ZİYA YALÇINKAYA

ALİ ZİYA YALÇINKAYA

1973 yılında Konya’da doğan Yalçınkaya, İnkılap İlkokulu, Karma Ortaokulu ve Gazi Lisesi’ ndeki eğitiminin ardından 1995 yılında Selçuk Üniversitesi Eğitim Fakültesi Matematik Bölümünden mezun oldu.

1995-1997 yılları arasında Bingöl İli Karlıova İlçesi’nde matematik öğretmeni olarak görev yaptıktan sonra askerlik hizmetini 1998 yılında Ağrı/Patnos’ta Yedek Subay olarak tamamladı. 1998-2014 yılları arasında çeşitli eğitim kurumlarında eğitimci ve yönetici olarak görev yapan Yalçınkaya İngilizce biliyor. 

AHMET PEKYATIRMACI

AHMET PEKYATIRMACI

1971 yılında Konya'da doğdu. 19 Mayıs İlkokulu ve Konya İmam Hatip Lisesini bitirdikten sonra Selçuk Üniversitesi Mühendislik Mimarlık Fakültesi İnşaat Mühendisliği bölümünden 1993 yılında mezun oldu.

 1994 - 1995 yıllarında Polatlı Topçu ve Füze okulu Yedek Subay eğitiminde sonra Edirne/Keşan 102.Topçu Alayında Yedek Subay olarak vatani hizmetini tamamladı. 1995 yılında başladığı iş hayatında 2001 yılına kadar değişik şirketlerde kurucu ortak ve şirket müdürü olarak, 2001 yılında sonra da kendine ait olan şahıs şirketinde devam etti. Bugüne kadar hem inşaat taahhüt hizmeti  ile hem de sektörde yer alan ulusal ve uluslararası şirketler temsilciliği ve uygulayıcı bayiliğini üstlenerek Konya ilinde bulunan pek çok önemli inşaat yapım projesinde yer aldı. Halen mühendislik hizmetlerine şahıs firması olarak devam etmektedir. 2009 yılında yapılan yerel seçimlerde Selçuklu Belediyesi Meclis Üyeliğine seçilen PEKYATIRMACI, 2014 yerel seçimlerinde 2. dönem Selçuklu Belediyesi Meclis Üyeliği yanında Konya Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyeliği görevini de üstlendi. Aralık 2014 tarihinden itibaren Selçuklu Belediyesi Meclis Üyesi olarak Başkan Yardımcılığı görevini atandı. Evli ve 2 çocuk babası olup Arapça ve İngilizce bilmektedir. Öğrenim faaliyetlerinin her dönemde sürdürülmesi gerektiğine inanan PEKYATIRMACI 2012 yılında başladığı Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Sosyoloji Bölümünde 2. lisans öğrenimine halen devam etmektedir.

ŞÜKRÜ KOYUNCU

ŞÜKRÜ KOYUNCU

1982 yılında Konya’da doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini Konya’da tamamladı. Anadolu Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümünden 2005 yılında mezun oldu.

 Daha sonra Selçuk Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Anabilim Dalında Halkla İlişkiler Yüksek Lisans Programını tamamladı. Özel sektörde çeşitli alanlarda iş hayatına devam etti. 2011 yılında Selçuklu Belediyesi Özel Kalem Müdürlüğüne atandı. 2015 yılında Başkan Yardımcılığı görevine getirilen Koyuncu, İngilizce bilmektedir, evli ve üç çocuk babasıdır.

ZEYNEP ÜMİT ALTINSOY

ZEYNEP ÜMİT ALTINSOY

1968 yılında doğdu. İlk, orta ve lise tahsilini Konya’da bitirdikten sonra Selçuk Üniversitesi Hukuk Fakültesine giren Altınsoy, 1988 yılında mezun oldu.

1989-1992 yılları arasında Adli Yargı Hakim Adayı ve Hakim olarak Mardin’de görev yaptı. 1997-1998 yıllarında Konya Sosyal Güvenlik Kurumu bünyesinde Avukat olarak hizmette bulundu. 2000 yılında Selçuklu Belediyesi’nde avukat olarak göreve başladı. 2004 yılında Hukuk İşleri Müdürü olarak atandı ve bu görevi 2015 yılına kadar sürdürdü. Eş zamanlı olarak 2010 yılından itibaren Teftiş Kurulu Müdürlüğü görevini de yürüttü. 2015 yılında Başkan Yardımcılığı görevine atanan Altınsoy, evli ve üç çocuk annesidir.

HASAN GÖRGÜLÜ

HASAN GÖRGÜLÜ

1974 Konya Cihanbeyli doğumlu. Selçuk Üniversitesi Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümünden mezun oldu. 2012 yılında Bahçeşehir Üniversitesi "Kentsel Sistemler ve Ulaştırma Yönetimi" yüksek lisans programını tamamladı.

2008-2014 yılları arasında Selçuklu Belediyesinde çeşitli müdürlüklerde idarecilik görevlerinde bulundu. 2014 Yerel Seçimlerinden sonra Meram Belediyesine Başkan Yardımcısı olarak atandı.Yaklaşık iki yıl görev yaptıktan sonra tekrar Selçuklu belediyesine döndü; Evli ve 3 çocuk babası.


SİM
Kent Konseyi
SEDEP
Sille
Gevale Kalesi
Bunun Adı Aşk
Belediyespor
Kelebek Bahçesi
SOBE
Gençlik Meclisi