Mehmet Ali ÇAKAR

Mehmet Ali ÇAKAR

1963 yılı Akseki'de doğan Çakar, İlk, Orta ve Lise öğrenimini Konya'da tamamlayıp A.Ö.F Sosyal Bilimler Bölümü'nden mezun oldu.

1986 yılında Konya Belediyesi Emlak Servisi ile memuriyete başlayıp 1989 yılında Büyükşehir Belediyesi yasası ile kurulan Selçuklu İlçe Belediyesi'nde çeşitli kademelerde görev yapmış, bu görevlerin yanı sıra halen spor kulubü yöneticiliği ve ASKF Genel Sekreterliği görevlerini yürütmektedir. Mehmet Ali ÇAKAR evli ve 2 çocuk babasıdır.

Mehmet İNANÇLI

Mehmet İNANÇLI

1976 yılında Konya’da doğan İnançlı İlk, Orta ve Lise öğrenimini Konya’da tamamlayıp Niğde Üniversitesi Mühendislik Mimarlık Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü'nden 2000 yılında mezun oldu.

Yüksek Lisans eğitimini Bahçeşehir Üniversitesi'nde tamamlayan İnançlı 2004 yılında Selçuklu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü'nde İnşaat Mühendisi olarak göreve başladı. 2014-2019 yılları arasında Fen İşleri Müdürü olarak görev yapan İnançlı evli ve iki çocuk babasıdır.

Ali DÜZ

Ali DÜZ

Konya/Bozkır 1960 doğumlu olan Ali Düz, ilk orta ve lise eğitimini Konya’da, Lisans eğitimini Eskişehir Anadolu Üniversitesi işletme Fakültesi'nde tamamladı.

1984-1991 yılları arasında Gazeteci olarak çalıştı. 1991-2015 yilları arasında Selçuklu Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü, 2015-2019 yılları arasında Kültür İşleri Müdürü olarak olarak görev yaptı. Ali Düz, evli ve üç çocuk babasıdır.


SİM
Kent Konseyi
SEDEP
Sille
Gevale Kalesi
Selçuklu Çocuk
Selçuklu Okul Kütüphaneleri
Konya Okuyor Yarışması
Bunun Adı Aşk
Belediyespor
Kelebek Bahçesi
SOBE
Gençlik Meclisi